team

Enjoy Concrete — team 2019

Bernard Joye van Enjoy Concrete is gepassioneerd door beton, het edele materiaal met zijn quasi grenzeloze mogelijkheden. Daarom richtte hij in 2010 ‘Enjoy Concrete’ op. Hij omringde zich met een jong, dynamisch en gedreven team dat vol vuur zijn visie op beton met hem deelt. Sindsdien focust zijn bedrijf op alle denkbare elementen in geprefabriceerd zichtbeton.

Vandaag telt Enjoy Concrete 45 medewerkers. Stuk voor stuk creatieve mensen, want dat geeft Bernard Joye energie. Net als ‘mensen graag zien’. Het is zijn leuze die hij als ondernemer elke dag waarmaakt.

ALGEMENE INFO EN PRIJSVRAGEN // info@enjoyconcrete.be - 058/28 00 76

Directie

BERNARD JOYE
MANAGING DIRECTOR
bernard.joye@enjoyconcrete.be
0475/66 06 60

Administratie

JOLIEN VAN HOECKE
ADMINISTRATION - HR
jolien.vanhoecke@enjoyconcrete.be
058/28 00 76
MATTHIAS STAELENS
FINANCE & ACCOUNTING
matthias.staelens@enjoyconcrete.be
058/28 00 76

Verkoop en calculatie

MAARTEN DURNEZ
SALES ENGINEER
maarten.durnez@enjoyconcrete.be
0495/04 70 80
FREDERIK DEQUIDT
CALCULATION ENGINEER
frederik.dequidt@enjoyconcrete.be
0479/06 04 24

Studiewerk intern

KARL VAN SCHAEYBROECK
PROJECT ENGINEER
karl.vanschaeybroeck@enjoyconcrete.be
058/28 00 76
Karl Dolfen
designer
karl.dolfen@enjoyconcrete.be
058/28 00 76
Vincent Claerebout
designer
vincent.claerebout@enjoyconcrete.be
058/28 00 76
Michiel Debreuck
designer
michiel.debreuck@enjoyconcrete.be
058/28 00 76
Marlies Waeyaert
project engineer
marlies.waeyaert@enjoyconcrete.be
058/28 00 76
Jaron Sweertvaegher
designer
jaron.sweertvaegher@enjoyconcrete.be
058/28 00 76
Nicolas Garmyn
designer
nicolas.garmyn@enjoyconcrete.be
058/28 00 76

Productie

TONY DEBRUYNE
PRODUCTION ENGINEER
tony.debruyne@enjoyconcrete.be
0496/50 55 83
REGINE FEYS
QUALITY CONTROL
regine.feys@enjoyconcrete.be
0479/67 11 33
Seppe Weiss
concrete technology
seppe.weiss@enjoyconcrete.be
058/28 00 76

Transport

SIMON RAES
CONCRETE TECHNOLOGY - LOGISTICS
simon.raes@enjoyconcrete.be
0476/61 61 43

Nazorg

BERNARD JOYE
MANAGING DIRECTOR
bernard.joye@enjoyconcrete.be
0475/66 06 60
JOLIEN VAN HOECKE
ADMINISTRATION - HR
jolien.vanhoecke@enjoyconcrete.be
058/28 00 76

Maak ons team compleet

Projectcoördinator nazorg M/V

Voor de lopende werven van Enjoy Concrete sta je in voor de opvolging van de nazorg op de werf. Als technisch werfleider nazorg sta je in nauw contact met de productie en interne kwaliteitscontrole, de algemene aannemer, architect en bouwheer.

'bekister-schrijnwerker'

Enjoy Concrete is op zoek naar een gemotiveerde bekister-schrijnwerker. Je staat in voor het bekisten van allerlei soorten architectonische prefabelementen met een hoge afwerkingsgraad.
Het plaatsen van wapening en alle toebehoren in de bekisting, het storten van beton en ontkisten van elementen behoren tot je takenpakket.